NIHOS na facebooku

Menu

Vyhľadávanie

Festival Vysoké Hory Nitra

Presunutý 15. ročník festivalu o horách a cestovaní sa uskutoční 27.11.2021 na MsÚ v Nitre. Viac info nájdete na www.vysokehorynitra.sk Festivalový FACEBOOK

SVTS

Kategórie: Aktuality

Pozdrav od Cierneho mora

Ahojte. Nihosaci Vas pozdravuju od Cierneho mora, kde regenerujeme po vystupe na bıblıcku horu ARARAT. Vystupili sme na nu vsetci 8 nihosacı spolu 22.07.2009 o 08:30 GMT+2. Bolo to uzasne... Coskoro sa mozete tesit na clanok o celom nasom zajazde.

print Formát pre tisk

Komentáre rss


, komentar odpovedať

O lala, blahoželám k ďalšiemu úspešnému ťaženiu. Dúfam, že na podobnú ďalšiu akciu ma už nezabudnete pozvať.

Osem staočných zdraví Joobi

, - odpovedať

Teším sa z toho, že sa vám to všetkým podarilo výjsť na vrchol. Volala som s Martulou a tá mi to oznámila deň po vašom úspechu. Veľmi som sa z toho tešila! 9

, - odpovedať

Gratulujem aj ja vsetkym a tesim sa na dalsie \"vystupy\" (tentokrat vo forme fotografii resp. videjka na festivale). V zdravi docestujte domov.

, Blahoželám odpovedať

Z celého srdca Vám blahoželám ku krásnemu úspechu.Ten kontrast nadmorských výšok v ktorých ste boli a v ktorých ste musí byť úžasný. Len Vám závidieť. Všetci sa tešíme na foto.

, Gratulácia odpovedať

Aj ja sa pripájam ku gratuláciam a teším sa s Vami a samozrejme sa nemôžem dočkať fotočiek a pokecu k nim 1

, - odpovedať

Tak sme asi dobre držali palce...teším sa tiež, že všetko vyšlo tak, ako asi malo, keď si už dávate dohromady telesnú schránku. Dúfam, že aj tie dušičky boli naplnené obrovským zážitkom a kľudom... tak ako ste očakávali.

, Gratulácia odpovedať

Pripájam sa ku gratulácii. Keďže som z Liptovského Mikuláša a nedá sa mi osobne stretnúť, teším sa na článok na Vašej web -ke.
Ešte raz gratulujem a v dobrom závidím.

, gratulácie odpovedať

Srdečne gratulujem všetkým 8. Včera pri zostupe z Ďumbiera som sa dozvedel, že Miro Kučera bol na vrchole. Teším sa na stretnutie a zážitky 1