NIHOS na facebooku

Menu

Vyhľadávanie

Festival Vysoké Hory Nitra

16. ročník festivalu o horách a cestovaní sa uskutoční 25.11.2023 na MsÚ v Nitre. Viac info nájdete na www.vysokehorynitra.sk Festivalový FACEBOOK

SVTS

Kategórie: Aktuality

POZVÁNKA - Jarné čistenie Zobora - 12.ročník - 8.-11.4.2021

Pozývame vás na tradičné Jarné čistenie Zobora, ktoré organizuje Nitriansky horský spolok v spolupráci s Mestom Nitra, Správou CHKO Ponitrie a Strážou prírody Ponitrie.

Tentoraz to bude, vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu a opatrenia, špeciálny ročník realizovaný individuálne v rodinných bublinách počas 4 dní (8.-11. 4.). Zabezpečený bude veľkokapacitný kontajner, umiestnený ako obvykle pred Špecializovanou nemocnicou sv. Svorada Zobor (liečený ústav). Vyzbieraný odpad môžete nechať i na Pyramíde pri zelenom prívese. Vrecia na odpadky a rukavice si prosíme zabezpečte sami. Vzhľadom na spomínané opatrenia nie je možné, aby sme vám ich rozdali, ako je zvykom, pri liečebnom ústave. Avšak časť vriec vás tu bude čakať v altánku, resp. v altánku na Pyramíde. Poskytlo ich Mesto Nitra. Použite ich len na odpadky, ktoré nájdete v prírode Zoborských vrchov.

Ďalšie informácie o tejto prínosnej akcii nájdete na FB stránke www.facebook.com/JarneCistenieZobora.

print Formát pre tisk

Komentáre rss

Meno
Predmet
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  viac >

Neboli pridané žiadne komentáre.